Kindle Fire Coupon Kindle Fire Coupon 2012 Kindle DX Coupon 2012 Kindle Fire 2 Coupon Amazon Coupon Codes 2012 Kindle DX Coupon PlayStation Vita Coupon kindle touch coupon amazon coupon code kindle touch discount coupon kindle touch coupon 2012 logitech g27 coupon 2012 amazon discount codes
Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Hazine Müsteşarlığı Üniversite Öğrencilerine Staj Programı Düzenleneceğini İlan Etmiştir

Hazine Müsteşarlığı tarafından üniversite öğrencilerine yönelik 21 Ocak ile  15 Şubat 2013 tarihleri arasında staj programı düzenleneceğini ilan etmiştir.
Staj programının tamamına ulaşmak için lütfen başlığ tıklayınız.

 

Hazine Müsteşarlığı tarafından üniversite öğrencilerine yönelik olarak 21 Ocak ile  15 Şubat 2013 tarihleri arasında staj programı düzenlenecektir.

Başvurular online başvuru sistemi üzerinden gerçekleştirilecek olup, posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Online başvurunuz tamamlandığında e-posta adresinize bilgi mesajı gönderilecek ve yapılan başvuru değerlendirildikten sonra ayrıca tarafınıza bilgi verilecektir. Yeterli sayıya ulaşıldığında sistem kapatılacaktır.

Stajyerliğe kabul edilen adaylardan aşağıda yer alan belgelerin asılları, en geç stajın ilk gününe kadar Personel Dairesi Başkanlığına teslim edilmesi gerekmektedir. Söz konusu belgeler;

1. Öğrenci belgesi,

2. Adli sicil kaydı,

3. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi,

4. Okulların staj yapma ve süreleriyle ilgili zorunluluğu var ise bunu belirtir okuldan alınan belge,

5. Varsa yabancı dil bilgisini gösterir belge (KPDS, TOEFL vb).

2013 yılı sömestr stajı için üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Hukuk, İstatistik, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Matematik, Endüstri Mühendisliği, Mütercim-Tercümanlık, İletişim Bilimleri, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Aktüerya, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Tasarım, Radyo, Televizyon ve Sinema, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinde öğrenim gören toplam 70 öğrenciye kabul verilmesi planlanmaktadır.

Staj hakkında merak edilen diğer hususlar için lütfen tıklayınız.

Bilgilerinize sunulur.

İrtibat için;

Telefonlar : (0312) 204 6124 – 6107 – 6112

e-posta : staj.basvuru@hazine.gov.tr

Üniversite Öğrencilerine Yönelik Düzenlenen Staj Programı Hakkında Duyuru

Hazine Müsteşarlığı Üniversite Öğrencilerine Yönelik Staj Programı Hakkında Merak Edilenler

Hazine Müsteşarlığı Staj Başvurusu

2 Responses to “Hazine Müsteşarlığı Üniversite Öğrencilerine Staj Programı Düzenleneceğini İlan Etmiştir”

 1. suleyman bagcı
  02 Kasım 2013 at 13:33 #

  başvuru formunu e-postama gönderirseniz sevinirim

  • büşra dalkıç
   17 Aralık 2013 at 16:59 #

   dumlupınar unıversıtesi maliye 3. sınıf ogrencisiyim bu yıl stajımı hazine mustesarlıgında yaparsam geleceğim için çok iyi olduğunu bilerek kabul edilmek istiyorum. teşekkur ederim

Leave a Comment